Grać, aby pomagać innym

Autor: Maciej Wadowski 17/10/2013 07:38

Jak informują organizatorzy koncertu, ich przyjaciele: Bartek, Łukasz i Piotrek zaginęli ponad 2 tygodnie temu podczas schodzenia z Kazbeku w Gruzji. Od tamtej pory nie było z nimi kontaktu. 8 października nad ranem wyruszyła polska akcja poszukiwawczo-ratunkowa. Doświadczeni zawodowcy zgodzili się wspomóc gruzińskie działania.

Jednak aby taka akcja przyniosła rezultat, oprócz mobilizacji i poświęcenia ze strony ratowników, potrzeba sporo pieniędzy na chociażby przeloty, czy wynajęcie helikoptera. Właśnie dlatego zrodził się pomysł zagrania i zorganizowania koncertu charytatywnego na rzecz chłopaków. Pieniądze, które zostaną przekazane na akcję będą pochodziły ze sprzedaży cegiełek oraz wolnych datków zebranych w trakcie imprezy.

Podczas koncertu na rzecz Bartka, Łukasza i Piotrka zagrają: My Madness, Grzesiek „Gela” Napieracz, Opallaga Quartet, Agata Gałach, Paweł Mosiołek, oraz Patrycja Szubstarska.

***

Zachęcamy wszystkich czytelników naszego portalu do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i przekazania chociażby symbolicznej złotówki na rzecz chłopaków. Każdy z nas może pomóc.

Mogą to zrobić także świętokrzyskie kapele (i nie tylko!) poprzez przekazanie na rzecz akcji darów-cegiełek. Na akcję można przeznaczać albumy muzyczne z autografami, gadżety koncertowe, sprzęt itd. Więcej informacji, a także adres przesyłkowy można uzyskać pod mailem karol@mrock.com.pl, lub też na „fanpage” inicjatywy – https://www.facebook.com/events/562008260534150/?fref=ts.

Oficjalne konto na które kierujemy wpłaty:
Danuta i Krzysztof Zajder
27-620 Dwikozy Ul. Sandomierska
108/17 08 9429 0004 3001 0003 5262 0001
Bank Spółdzielczy w Sandomierzu
Tytuł: Akcja poszukiwawcza KAZBEK