Eskimo Callboy. Nowy termin i lokalizacja koncertu

Autor: Redakcja 03/02/2021 20:05

 

ESKIMO CALLBOY (Niemcy) metalcore:

Ponure industrialne krajobrazy Zagłębia Ruhry były codziennym tłem dla muzyków pochodzącego z miasteczka Castrop Rauxel zespołu Eskimo Callboy, którzy w 2010 roku postanowili rozpocząć realizację swoich muzycznych marzeń.

Do głębokich, gitarowych riffów, Eskimo Callboy dodali nieco szybującej klawiszowo-klubowej transowości (kłania się The Prodigy), która okazała się świetnie współżyć z kontrastującymi, czystymi i chropowatymi wokalami. Wrzućmy do równania pracowitość wyrażaną w singlach, płytach i koncertach, przykładanie dużej wagi do wizualnego aspektu kapeli, a stanie się jasne, dlaczego spośród wielu zespołów, właśnie im udało się odnieść sukces.

Zaczęli w 2012 roku od wydanego w małej wytwórni albumu "Bury Me In Vegas". Rok później muzycy na półkach swoich domach mogli postawić statuetki prestiżowego "Metal Hammera" dla najlepszego debiutanta. Fantastyczne występy zwróciły w końcu uwagę Century Media, która złożyła rodakom propozycję nie do odrzucenia w 2017 roku. Eskimo Callboy unikają polityki, wolą zabawę na całego, czerpanie z życia pełnymi garściami, a przy tym są do bólu szczerzy w swojej muzycznej pasji. Porywający beat, mocne uderzenie i piękne melodie, oto wizytówka niemieckiego sekstetu.

https://eskimocallboy.com/
https://www.facebook.com/eskimocallboy

 

Wystąpią:

ESKIMO CALLBOY (Niemcy) metalcore
Kiedy: 24 stycznia (poniedziałek) 2022
Gdzie: Kraków @Kwadrat
Bilety: 90zł – przedsprzedaż, 110zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net/pl/eventinfo/347/eskimo-callboy (bilety kolekcjonerskie)