BLEED FROM WITHIN. Szkocki zespół wystąpi w Warszawie jesienią 2021 roku!

Autor: Redakcja 05/12/2020 23:29

 

Bleed From Within promuje obecnie swój najnowszy album „Fracture”, który ukazał się 29 maja za pośrednictwem wytwórni Century Media Records.

W listopadzie 2021 roku grupa wyruszy w trasę koncertową „The Fracture Tour”, która rozpocznie się w niemieckiej Kolonii, a zakończy w rodzimym Glasgow.
Na polski przystanek trasy Bleed From Within zapraszamy 9 listopada 2021 roku do warszawskiego klubu Hydrozagadka. Bilety na koncert można już teraz zakupić tutaj.

 

BLEED FROM WITHIN (Szkocja) metalcore:
Davie Provan (gitara basowa), Craig "Goonzi" Gowans (gitara), Scott Kennedy (wokal), Steven Jones (gitara) i Ali Richardson (perkusja) to od 2017 roku skład szkockiej formacji Bleed From Within. Jej żywot zaczął się jednak znacznie wcześniej, bo w 2005 roku, co z obecnego wcielania pamiętają Scott, Ali i Craig.
Bleed From Within muzycznie wyszedł od deathcore'u, by z czasem zbliżyć się do grania bardziej metalcorowego, melodyjnego określanego również jako groove metal. Wielką inspiracją byli początkowo sławniejsi koledzy z Lamb Of God, czy As I Lay Dying, z którymi Szkoci mieli zaszczyt dzielić później niejednokrotnie scenę. W biografii zespołu szczególne znaczenie ma rok 2013. Zarówno dlatego, że ukazała się wtedy znakomita płyta "Uprising" z gościnnym udziałem Liama Cormiera z kanadyjskiego Cancer Bats, jak i z powodu otrzymania nagrody Golden Gods Award w kategorii "Best New Band".

- WWW
- FACEBOOK

Wystąpią:
BLEED FROM WITHIN (Szkocja) metalcore
Kiedy: 9 listopada (wtorek) 2021
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. Żwirki i Wigury
Bilety: 69 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
- SKLEP KNOCKOUT