Koncerty livestream Antologia Nowego Rocka w Totuart

Autor: Redakcja 10/06/2021 20:23

Śledź występy zespołów, których muzyka wyrzeźbiła niejedną świętokrzyską górę. Cyklicznie w soboty o godz. 19:00 prowadzona będzie transmisja, gdzie wystąpią zespoły z całej Polski i nie tylko.

Link do streamu https://tvsports.pl/live
Dostęp do koncertów będzie wolny ale organizatorzy proszą o wsparcie zespołów na https://patronite.pl/totuart

40 MIL OBŁĘDU
"Jak dotąd zwykle grali u boku takich zespołów jak Sexbomba, Farben Lehre, The Bill, Dzieciuki, Apteka, Karcer czy Azotox. Teraz spodobaliby się fanom Closterkeller."
Zespół 40 mil obłędu powstał w 2015 roku w Skarżysku Kamiennej. Początkowo co do kierunku/stylu muzycznego nie było wątpliwości. Miała to być rytmiczna riffowa muzyka z pogranicza punk rocka, jaką uprawiało wiele kapel w latach 80 ubiegłego wieku i tak właściwie się zaczęło. Różnorodne doświadczenia i gusta muzyczne członków zespołu decydowały z czasem, że pojawiały się dźwięki i tempo, które często odbiegały od klasycznego punka. Owocem tej twórczości było nagranie w 2017 roku w JRStudio w Szydłowcu 11 utworów, które wydane zostały własnym sumptem na płycie CD. Da się usłyszeć, że kompozycje różnią się od siebie gatunkowo, jednak kręgosłupem pozostaje punk rockowa nuta oraz teksty zawierające masę metafor, które każdy słuchacz może dowolnie zinterpretować. Autorem wszystkich tekstów jest oczywiście wokalista Tomek Pisarek.
Obecnie trwa praca nad drugim albumem, na którym znajdzie się 12 studyjnych numerów. Premiera płytowa planowana jest na koniec roku. Światło dzienne ujrzy zupełnie nowy projekt, któremu bliżej do zimno falowych brzmień, ale ostrego punka
też nie zabraknie.

40 mil obłędu można usłyszeć w radiach internetowych: Radio Bunt, Radio Underground oraz Radio Ostrowiec.
FB: https://www.facebook.com/40-Mil-Ob%C5%82%C4%99du-548389791972299
YT: https://www.youtube.com/channel/UC2M795uIuTq2hyC6bRsNhIg

MICHAŁEK
https://www.facebook.com/michalekzespol
https://www.youtube.com/channel/UCW11LVRIZ9Yj0MaEQedFsLw/

Zagrają:
40 MIL OBŁĘDU (Skarżysko Kamienna)
MICHAŁEK (Kielce)
Kiedy:12 czerwca 2021, g. 19:00