British Lion w Warszawie: Znamy nowy termin i miejsce koncertu

Autor: Redakcja 16/10/2021 21:01

Steve Harris, czyli basista i założyciel brytyjskiej legendy Iron Maiden, wystąpi w Polsce ze swoim drugim zespołem - British Lion!


Przesunięty koncert muzyka i jego grupy odbędzie się 23 lipca przyszłego roku w warszawskim klubie Progresja.
Wszystkie zakupione bilety na koncert będą honorowane w nowym jego terminie. Ze względu na zmianę lokalizacji oraz daty wydarzenia, zwroty i wymiana wejściówek są nadal możliwe w miejscu ich zakupu.

Bilety na koncert są ponownie dostępne w Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie)

BRITISH LION (Wielka Brytania) heavy metal:
Dla Steve'a Harrisa odskocznią od wielkich stadionów i ogromnych hal, w których gra z Iron Maiden, oprócz futbolowej pasji od 2012 roku jest heavymetalowy zespół British Lion. Towarzyszą mu w tym przedsięwzięciu niezmiennie bębniarz Simon Dawson, gitarzyści Grahame Leslie i David Hawkins i wokalista Richard Taylor.  
Brytyjski Lew podobnie do Żelaznej Dziewicy ryczy na klasycznie heavymetalową nutę, której brzmieniowy kształt jest dziełem Steve'a. W 2012 roku ukazał się imienny, debiutancki materiał, który grupa promowała również w Polsce. Harris zachowywał się podczas klubowej trasy, jakby dopiero co zaczął karierę, a nie był jedną z największych legend heavy metalu. Spotykał się z fanami, strzelał sobie z nimi fotki, podpisywał gadżety.  
Potem czas Steve'a zajmowała przede wszystkim praca z Iron Maiden w studiu i na trasach koncertowych, ale w wolnych chwilach powstawał materiał na drugą płytę "The Burning" (2020) zapowiadaną przez single "Spit Fire" i "Lightning".

 

Zagrają:
BRITISH LION (Wielka Brytania) heavy metal
Kiedy: 23 lipca (sobota) 2022
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Production

Bilety dostępne na:
- SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
- eBILET