Behemoth „In Absentia Dei” już w grudniu na sklepowych półkach

Autor: Redakcja 16/10/2021 22:15

Rok 2020 minął nam pod hasłem koncertów online, streamowanych z domów muzyków, sal prób, czy siedzib wytwórni. Muzycy Behemoth zdecydowali się na nieco mniej konwencjonalną lokalizację i zagrali w opuszczonym kościele w Pisarzowicach.


Pełne nagranie „In Absentia Dei” ukaże się w formie fizycznej już 17 grudnia 2021 nakładem Nuclear Blast Records. Wydawnictwo będzie dostępne między innymi w Knock Out Music Store.

Zapowiedź materiału – wykonanie utworu „Evoe”, możecie już obejrzeć na kanale zespołu. Produkcją wydarzenia zaopiekowała się polska Grupa13.

 

Przypominamy, że planowana trasa z Arch Enemy została przesunięta na jesień przyszłego roku, a jej polski przystanek odbędzie się w nowej lokalizacji. Zespoły zaprezentują sięsię 19 października 2022 roku w katowickiej Hali Spodek. W roli gości specjalnych wystąpią: Carcass oraz Unto Others (dawne Idle Hands).

BILETY
Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność i będą honorowane w nowym terminie i miejscu wydarzenia. W związku ze zmianą lokalizacji koncertu, w sprzedaży pojawiły się już bilety na miejsca siedzące w cenie 149 oraz 189 zł.
Uwaga! Zakupione bilety na miejsca stojące można nieodpłatnie wymienić na miejsca siedzące.
Osoby zainteresowane wymianą są proszone o wysłanie wiadomości zatytułowanej „BEHEMOTH- MIEJSCE SIEDZĄCE”, na adres kasia@knockoutprod.net. W treści maila należy podać numer swojego zamówienia.
Osoby, które zakupiły bilety w sieci eBilet proszone są o oczekiwanie na instrukcje mailowe ze strony bileterii.

WYMIANA
Bilety na przełożony koncert Behemoth & Arch Enemy można wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions.
Osoby, które zakupiły bilety w sklepie Knock Out Music Store proszone są o kontakt z kasia@knockoutprod.net i podanie w treści maila swojego numeru zamówienia. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.
Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie.
Osoby, które zakupiły bilety w sieci eBilet proszone są o oczekiwanie na instrukcje mailowe ze strony bileterii.

ZWROT
Osoby, które chcą zwrócić bilety zakupione w sklepie Knock Out Music Store, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.
Osoby, które zakupiły bilety w sieci eBilet proszone są o oczekiwanie na instrukcje mailowe ze strony bileterii.
UWAGA! Bardziej, niż kiedykolwiek odradzamy kupowania biletów z drugiej ręki! Istnieje wysokie ryzyko zakupu biletu, który został zwrócony i stracił ważność.
Bilety na koncert są dostępne tutaj (miejsca stojące) oraz tutaj (miejsca siedzące).

Zagrają:
BEHEMOTH (Polska) black, death metal
ARCH ENEMY (Szwecja) melodyjny death metal
+Carcass (Wielka Brytania) goregrind, melodyjny death metal
Unto Others (USA) heavy metal, rock gotycki
Kiedy: 19 października (środa) 2022
Gdzie: Katowice @ Hala Spodek, ul. Korfantego 35
Bilety: 169/190 zł – miejsca stojące, 149/210 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
- SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
- eBILET (miejsca siedzące)