Kwas zaleje Woor

Autor: Redakcja 25/10/2013 19:37

Acid Drinkers to zespół, którego fanom ciężkich brzmień przedstawiać nie trzeba. Trzon ekipy od lat stanowią Tomasz „Titus” Pukacki – wokal i gitara basowa, Dariusz „Popcorn” Popowicz – gitara oraz Maciej „Ślimak” Starosta – perkusja. Aktualny skład grupy zamyka gitarzysta Wojciech „Yankiel” Moryto zastępujący zmarłego w 2008 roku Aleksandra „Olassa” Mendyka.

Nadchodzący koncert jest jednym z przystanków na trasie „Black is my colour”, która kontynuuje promocję najnowszego albumu formacji zatytułowanego „La part du diable”. Przypomnijmy, że będzie to pierwsza wizyta poznańskiej ekipy pod dowództwem popularnego Titusa w regionie świętokrzyskim od 2011 roku.

W roli supportu przed gwiazdą wieczoru wystąpi pochodzący z Oławy zespół Lecznica Stałych Doznań wykonywujący muzykę spod znaku post metalu/noise rocka.

Bilety w cenie 35/45 zł można nabyć w klubie Woor. Początek imprezy o godzinie 20.

liniakk

P.S. Zbliżający się wielkimi krokami kielecki występ Acid Drinkers nie będzie jedynym tegorocznym koncertem grupy w województwie świętokrzyskim. Popularni "Acidzi" zagrają jeszcze 8 grudnia w skarżyskim klubie Semafor. Więcej informacji o tym wydarzeniu na internetowych łamach RoCKonline.pl już wkrótce.