Alcoholica zagra w Woorze

Autor: Redakcja 13/11/2013 14:12

„Zespół pieśni i tańca rodem ze Świerklańca”, jak żartobliwie mówią o sobie sami muzycy grupy, powstał w 2004 roku. Formacja od samego początku swojego istnienia działa na zasadzie coverbandu Metalliki, czyli ogranicza się jedynie do wykonywania utworów skomponowanych przez Jamesa Hetfielda i spółkę. W skład Alcoholiki wchodzą obecnie: Wojciech „Sasim” Sasimowski – gitara, wokal, Michał „Misqot” Skotniczny – perkusja, Michał „Misiek” Flak – bass oraz Marcin „Kenda” Kędzierski – gitara.

Będzie to pierwsza wizyta sympatycznych Ślązaków w naszym regionie od czasu koncertu w skarżyskim Semaforze, który miał miejsce w lutym bieżącego roku. Przypomnijmy, że zespół niezwykle chętnie powraca w okolice Gór Świętokrzyskich. W ciągu ostatnich trzech lat Alcoholica zagrała w województwie świętokrzyskim pięciokrotnie.

Kielecka publiczność nie zawiodła nas już dwukrotnie. Liczę na to, że i tym razem będzie podobnie. Pozdrawiam i do zobaczenia już niedługo! – powiedział w krótkiej rozmowie z RoCKonline.pl frontman grupy Wojciech „Sasim” Sasimowski.

Start imprezy przewidziano na godzinę 20. Bilety wyceniono na 10 zł (przedsprzedaż) i 15 zł (w dniu koncertu).