Czerwiec coraz bardziej gorący

Autor: Redakcja 10/06/2014 17:12

Sawblade powstał w 2008 roku, jednak w obecnym składzie grają dopiero od 2013 roku. Na ich „fejsbukowym” profilu można przeczytać: „Odrębny styl i wpływy każdego z członków zespołu sprawiają, że w jego twórczości przewija się wiele różnych brzmień od thrash metalu, przez progressive, stoner metal, groove metal czy death. To wszystko skutkuje nowoczesnym brzmieniem określanym często jako melodic metalcore”.

Internal Quiet pochodzi z Aleksandrowa Łódzkiego. Obecny skład kapeli przedstawia się następująco: Sławek Papis – gitara, Mateusz Stołowski – bas, Paweł Krasiński – perkusja, Dawid Roźniakowski –instrumenty klawiszowe oraz Dominik Zurovac – wokal.

Brainwashed to thrash metalowa grupa, której początki datuje się na 2003 rok. Na swoim koncie mają m.in. debiutancki, pełnowymiarowy album nazwany „Wrecked” wydany w 2011 roku.

Miryam to kielecki projekt, którego podstawą jest gotycki metal. Rok 2006 odznaczył się zawieszeniem działalności grupy, jednak chęć tworzenia muzyki i wspólnego grania sprawiła, że kapela odbudowała się i w nieco zmienionym składzie kontynuuje dotychczasową twórczość.

Wejście: 10 zł.