Kocham Kino w Multikinie - konkurs!

Autor: Redakcja 19/06/2014 13:08

„O krok od sławy” rzuca nowe światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystów współpracujących z takimi artystami jak Mick Jagger, Bruce Springsteen, Sting czy Stevie Wonder. W najnowszym obrazie Morgan Neville nie zabrakło również odzwierciedlenia konfliktów, poświęceń i sukcesów tych, których kariera polegała na pozostaniu w cieniu i współbrzmieniu z innymi.

Ponadto w filmie wykorzystano utwory największych gwiazd światowej muzyki. W trakcie trwania seansu będzie można usłyszeć m. in. Walk on the Wild Side Lou Reeda, What’d I Say Raya Charlesa, Gimme Shelter Rolling Stonesów czy Sweet Home Alabama autorstwa Lynyrd Skynyrd.

Bilety w cenach 20 zł (normalny) i 16 zł (ulgowy) można już kupować w kasach Multikina. Początek seansu zaplanowano na godzinę 19.

liniakk

Konkurs w którym do wygrania dzięki uprzejmości kieleckiego Multikina były trzy podwójne wejściówki na poniedziałkową projekcję „O krok od sławy” został zakończony. Wszystkim wygranym serdecznie gratulujemy. Przegranym natomiast życzymy szczęścia w następnych konkursach, które już niebawem pojawią się na naszych internetowych łamach.