Alcoholica wraca do Kielc!

Autor: Redakcja 24/09/2014 18:26

Będzie to czwarta wizyta pochodzącej ze Świerklańca grupy w Kielcach. Warto wspomnieć, że sympatyczni Ślązacy odwiedzają stolicę Gór Świętokrzyskich w regularnych, rocznych odstępach już od 2011 roku.

Cieszymy się bardzo na myśl, że znowu zagramy w Woorze. Zwarci i gotowi czekamy na ten koncert. Szykujcie się Kielce! Metal up your ass! – mówi frontman formacji Wojtek „Sasim” Sasimowski.

Przypomnijmy, że Alcoholica została powołana do życia w 2004 roku. Od początku zespołowi przyświecały dwa cele: wykonywanie utworów legendarnych Czterech Jeźdźców oraz dobra zabawa. Po dziesięciu latach działalności scenicznej kapela może pochwalić się setkami koncertów zagranymi na terenie całej Polski.

Obecny skład grupy stanowią: Wojciech „Sasim” Sasimowski – gitara, wokal; Michał „Misqot” Skotniczny – perkusja; Michał „Misiek” Flak – bas oraz Marcin „Kenda” Kędzierski – gitara.

Aktualną formę koncertową śląskiej formacji przed kieleckim występem będzie można sprawdzić m. in. 18 października w warszawskim teatrze Capitol, gdzie Alcoholice na scenie towarzyszyć będzie Orchestra Mixtura. Więcej informacji o tym wydarzeniu, którego jednym z patronów medialnych jest portal RoCKonline.pl możecie znaleźć TUTAJ.

Bilety na listopadowy koncert wyceniono na 15 zł. Start imprezy przewidziano na godzinę 20.