Siódmy Punxperyment. Czy aby szczęśliwy?

Autor: Redakcja 24/10/2014 17:41

Impreza odbędzie się 8 listopada w kieleckim Woorze. Wtedy to będzie można usłyszeć m.in. The Sensitives. Grupa powstała stosunkowo niedawno, bo w 2011 roku. Szwedzką kapelę na pewno wyróżnia fakt, że w swojej muzycznej podróży łączą gatunki z pozoru nie do scalenia: punk, ska, rock i folk. W dorobku mają dwie wydane płyty, natomiast obecnie skupia się na trwającej trasie koncertowej, która obejmuje całą Europę.

Z kolei [peru] to intrygujący projekt opisywany przez samych muzyków w następujący sposób: „trzy instrumenty, jeden zgiełk. bez etosu, patosu, stresu i chorych ambicji. w zgodzie i harmonii”. Panowie pomimo egzotycznej nazwy zespołu przyjadą do nas z zupełnie polskiego Lublina.

Trzecia kapela, która zadeklarowała udział w wydarzeniu to Castet, reprezentujący śląską scenę hardcore punk. W jej skład wchodzi Pięciok PPF, Dr. Piętka, Pasibrzuch, Director El Scorpio i Bogacz z Wełnowca.

Na deser mamy Koyaanisqatsi Silesia. Wbrew pozorom nie jest to nazwa zaczerpnięta z serii książek George’a R. R. Martina, a kapela powstała w wyniku rozpadu Rottweilera i 7 Godzin Snu. Muzycy tworzący grupę, czyli Czaka, Adis, Kissman i Roman inspirują się m.in. Neurosis, Discharge, Riistetyt, Accused, Hatebreed, czy His Hero Is Gone.

Początek Punxperymentu o godzinie 19.30.

Wstęp: 15 zł.