Litosfera i Sound Rush rozpoczynają rok koncertowo

Autor: Redakcja 05/01/2015 13:29

11 stycznia Litosfera razem z formacją Wszystko Jedno zagra w Domu Kultury w Małogoszczu. Impreza startuje od godziny 16.00, natomiast panowie (i panie!) z Jędrzejowa i okolic na scenie pokażą się o 19:10.

Z kolei 28 lutego odbędzie się SoundSfera w krakowskim klubie Kornet (Al. Krasińskiego 19). Sound Rush i Litosfera wystartują o godzinie 19.00. 

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.

Warto przypomnieć, iż zespół z Jędrzejowa powstał pod koniec sierpnia 2009 roku. Jednak wtedy chłopaki nie byli jeszcze gotowi na gitarowy podbój świata. Temat wspólnej gry powrócił już w lutym następnego roku, kiedy muzycy wspólnie zaczęli komponować utwory. Od tamtego czasu kapela kilkakrotnie zmieniała skład i obecnie przedstawia się on następująco: Paweł Kaczmarczyk, Tomasz Seweryn, Wiola Koźbiał oraz Ala Zawisza.

Dwie ostatnie panie zasilają również szeregi swojej rodzimej formacji, czyli Sound Rush. Jest to połączenie alternatywno-progresywnego rocka i całej masy dobrej zabawy. Razem z Alą i Wiolą w kapeli występują: wokalistka Monika Zychowicz, klawiszowiec Ada Angielska oraz Wojtek Nowak zasiadający za perkusją.