Powtórka z rozrywki. Hunter we Wspaku

Autor: Redakcja 25/01/2015 15:59

Przypomnijmy, że formacja Hunter powstała w Szczytnie w 1985 roku z inicjatywy Pawła „Draka” Grzegorczyka, który objął w niej funkcję wokalisty oraz gitarzysty. Obecnie oprócz niego w skład kapeli wchodzą skrzypek Michał „Jelonek” Jelonek, basista Konrad „Saimon” Karchut, perkusista Dariusz „Daray” Brzozowski, gitarzysta Piotr „Pit” Kędzierzawski oraz zajmujący się grą na instrumentach perkusyjnych Arkadiusz „Letki” Letkiewicz.

Na dorobek artystyczny zespołu składają się m. in. takie albumy jak „T.E.L.I…”, „Hellwood” czy „Królestwo”. Dodatkowo ekipa rodem ze Szczytna może pochwalić się występami u boku Metalliki, Iron Maiden, Gojiry oraz Korna.

Supportować ich będzie kielecki Miryam. Panowie pod dowództwem charyzmatycznej wokalistki, Małgosi Staszewskiej, dali się poznać tutejszej publiczności kilkakrotnie podczas występów na żywo, m.in. w Woorze, czy chociażby w Tunelu. Fundamentem ich twórczości jest przede wszystkim gotycki metal, jednak zespół w swojej muzycznej wędrówce nie ogranicza się tylko do jednego gatunku.

Cena biletów w przedsprzedaży przedstawia się następująco: 

– 20 zł dla studentów UJK

– 30 zł dla pozostałych osób.

W dniu imprezy ich cena wzrośnie dla wszystkich do 40 zł.

Do 15 marca możliwa jest rezerwacja wejściówek (s.k.wspak@gmail.com).

Bilety do nabycia we Wspaku od 20 lutego.

Klub mieści się przy ulicy Śląskiej 11 A (obok akademików UJK). 

Godziny otwarcia:

poniedziałek – wtorek w godz. 9:30 – 15:30, 18:00 – 22:00;

środa – piątek w godz. 16:30 – 22:00.