Portal rockonline.pl ma charakter informacyjno rozrywkowy.

Wszelkie teksty i zdjęcia prezentowane na stronie zostały stworzone i zamieszczone zgodnie z prawem prasowym i autorskim i są własnością ich twórców. Ich kopiowanie bez podania źródła i autora jest sprzeczne z prawem.

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników materiały multimedialne, opinie i ogłoszenia oraz za treść prezentowanych na portalu reklam. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za nieprawidłowości wynikłe w związku z transakcjami do których doszło dzięki umieszczonemu na portalu ogłoszeniu, ani również za prawdziwość i rzetelność zamieszczanych ogłoszeń. Wszelką odpowiedzialność ponoszą wysyłający ogłoszenia, którzy deklarują tym samym, że sprzedawany przedmiot jest ich własnością, nie ciążą na nim prawa osób trzecich i jest on w opisywanym stanie, zdatny do opisanego przeznaczenia.

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderowania komentarzy. Wyrażane przez użytkowników portalu opinie są odzwierciedleniem ich własnych poglądów i redakcja nie utożsamia się z góry z konkretnymi poglądami.

Na portalu znajdują się odnośniki do innych witryn www. Administratorzy strony nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści znajdujące się na nich oraz za ewentualne uszkodzenia sprzętu związane z odwiedzaniem stron z odnośników. Administratorzy dokładają jednak wszelkiej staranności aby zamieszczane na stronie rockonline.pl odnośniki odsyłały do sprawdzonych i bezpiecznych witryn.

Zabronione jest korzystanie z serwisu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Polityka prywatności serwisu:

Serwis nie przechowuje i nie udostępnia danych osobowych użytkowników oraz zamieszczających ogłoszenia bez ich wiedzy i zgody. Wszelkie pozostałe informacje gromadzone są wyłącznie w związku z działaniem portalu i nie są w żaden sposób wykorzystywane.

Dla prawidłowego działania strony niezbędne jest używanie plików cookies. Mechanizm Cookies nie jest wykorzystywany do pozyskiwania jakichkolwiek informacji o użytkownikach serwisu ani śledzenia ich nawigacji.

Gromadzone, w dziennikach logów, dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów administrowania serwisem.