Mongolska grupa prezentuje drugie wydawnictwo w swojej karierze!
Trzy występy artystki w ramach trasy „Darkest Skies Acoustic Tour 2022”.
To pytanie, które od zawsze zadaje sobie niejedna agencja reklamowa, social media ninja, czy właściciele firm, teraz jest bardziej aktualne, niż kiedykolwiek przedtem. Od nowego roku Facebook mocno namieszał w algorytmie, który teraz będzie przede wszystkim promował grupy, działania prospołeczne, zaś realizacje firm w zakresie reklamy internetowej na tej platformie stają się dość ciężką do rozwikłania łamigłówką.
Od niedawna redakcja naszej strony internetowej, która na co dzień opisuje ciekawe sportowe wydarzenia z lokalnego podwórka odpowiada na oczekiwania przedsiębiorców, którym przestarzały baner reklamowy nie wystarcza. Co więcej mamy do zaoferowania?
Dla nas to bardzo ważne, żeby współpracować z najlepszymi firmami w Kielcach. I wcale nie chodzi o status finansowy, liczbę sprzedanych produktów, czy pozycja na rynku. Poszukujemy przedsiębiorstw, które CHCĄ się rozwijać, szukać na siebie pomysłu, szczególnie w ramach takiego pojęcia jak „Reklama Internetowa”.
Czasami każdemu, kto siedzi w tym mieście, wdycha to samo smogowe powietrze i darzy ogromnym sentymentem kielecki majonez, a zupełnie przy okazji jest pracownikiem firmy figurującej pod szyldem „Internetowa Agencja Reklamowa” wie, że to nie jest lekki kawałek chleba.
Choć grający muzykę spod znaku metalcore Another Source of Light powstał w Warszawie w 2010 roku to połowa składu zespołu pochodzi z Kielc.
Zespół powstał w 2014 roku z inicjatywy basisty i wokalisty Pawła Ciołaka oraz gitarzysty Adama Kurczyńskiego. W pierwotny skład grupy wliczali się wyżej wymienieni Paweł i Adam oraz drugi gitarzysta Wiktor Dostal, a także perkusista Dorian Naszydłowski.
W dużym skrócie o Aversji można by napisać tak: formacja metalowa z kobiecym wokalem, który generalnie da się zrozumieć. Jednak taki skrótowy opis zespołu, który stara się otwierać ludziom oczy, przekazywać istotne wartości i walczyć z kłamstwami aktualnej rzeczywistości, byłby conajmniej krzywdzący.
Pięcioosobowy skład prosto ze stolicy województwa świętokrzyskiego. Zespół został założony jeszcze pod koniec lat 90. przez trójkę przyjaciół ze szkoły średniej. Po roku nagrali pierwsze demo składające się z czterech utworów.
Czyli dwójka muzyków, którzy wspólnie tworzą muzykę z gatunku synthgaze pod enigmatyczną nazwą Amrou Kithkin. Projekt ten powstał jesienią 2011, jeszcze wtedy jako solowe przedsięwzięcie Bartka, ówczesnego wokalisty/gitarzysty łódzkiego indie rockowego zespołu ExcuseMe?!
Artificial Respiration został założony wiosną 2013 roku przez dwóch szkolnych kolegów, Wojtka Potaczałę i Tomka Kruka.
Zespół powstał we wrześniu 2013 roku w Kielcach. Sami o sobie mówią: – Każdy z nas miał wcześniej do czynienia z muzyką w różnoraki sposób. Pomysł na założenie kapeli powstał przy piwie i pizzy. Po długiej debacie doszliśmy do wniosku, że każdy z nas uwielbia punkowe brzmienia i dlatego zdecydowaliśmy się grać właśnie tego typu muzykę.
Czyli punkowa moc spod Ostrowca Świętokrzyskiego. Zespół powstał pod koniec 1990 roku w Ćmielowie. Na jego koncie znalazły się dwa wydawnictwa: „Znaki Naszej Wiary” oraz „Prowokacja”.
Acoustic Experiment to kielecka formacja powstała w 2009 roku, która wykonuje muzykę spod znaku progressive i hard rocka.
Czyli rock wzbogacony elementami muzyki folkowej i klasycznej. Ankh to zarazem starożytny symbol egipski – krzyż życia, atrybut bogów, a także talizman przywracający równowagę ciała i duszy.
ADHDuB to kielecki zespół powstały w 2004 roku łączący w swojej twórczości elementy muzyki reggae oraz rocka. Grupa od początku swojej działalności stawiała przede wszystkim na tworzenie oraz wykonywanie własnego repertuaru.
Formacja założona na początku 2007 roku. Kielecki zespół grający muzykę spod znaku post-hardcore’u. W ich twórczości słychać zafascynowanie amerykańską sceną alternatywną.